Weryfikacja uprawnień spawalniczych - egzaminy sprawdzające

Nazwa kursu:

Weryfikacja uprawnień spawalniczych - egzaminy sprawdzające

Cel kursu:

Weryfikacja uprawnień spawalniczych tzw. egzamin sprawdzający przeprowadza się celem przedłużenia ważności posiadanych uprawnień spawalniczych w danej metodzie. Zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, każdy spawacz wykonujący swój zawód, jest zobowiązany przystąpić do egzaminu potwierdzającego jego kwalifikacje. Egzamin przeprowadza się co 2 lub 3 lata przed upływem terminu ważności świadectwa kwalifikacyjnego. Po zdaniu egzaminu spawacz może nadal wykonywać swój zawód.

Lokalizacja:

Weryfikacje uprawnień spawalniczych przeprowadzamy w naszym atestowanym ośrodku w Nowym Sączu. Istnieje także możliwość, po wcześniejszych ustaleniach formalnych aby weryfikacje przeprowadzać w siedzibie Państwa firmy a czas trwania oraz tematykę dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

Warunki uczestnictwa:

 

Posiadanie książeczki spawacza i świadectwa kwalifikacyjnego w weryfikowanej metodzie
 

 

Nasi wykładowcy do wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajęcia teoretyczne na kursach spawania prowadzą pedagodzy z wyższym wykształceniem i tytułem Europejskiego Technologa Spawalnictwa. Zajęcia praktyczne realizują doświadczeni Europejscy Instruktorzy Spawalnictwa posiadający uprawnienia do szkolenia w każdej z oferowanych przez nas metodach spawania.

 

Wszystkie kursy dla spawaczy obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne które są przeprowadzane w oparciu o wytyczne Instytutu Spawalnictwa. Po zakończonym kursie i pozytywnym zaliczeniu egzaminu kursant otrzymuje, książeczkę spawacza a także świadectwo kwalifikacyjne.