Małopolskie bony rozwojowe - wybierz kursy zawodowe dla siebie ![0000-00-00] Małopolskie bony rozwojowe - wybierz kursy zawodowe dla siebie !
 

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania w formie bonów szkoleniowych, oferowanych w projekcie „Kierunek Kariera Zawodowa” . Dofinansowanie można wykorzystać u nas na szkolenia zawodowe umożliwiające zmianę lub nabycie nowych kompetencji zawodowych, potwierdzonych egzaminami.

 

 

Jeśli:

 

 

- pracujesz lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników;

 

 

- masz powyżej 25 lat i wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub masz więcej niż 50 lat i dowolne wykształcenie;

 

- jesteś związany z Małopolską(przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki) 

Wypełnij formularz na stronie internetowej urzędu, ustal terminu spotkania z doradcą zawodowym który przeprowadza Bilans Kariery i z tym dokumentem kończącym Bilans Kariery, będziesz mógł otrzymać bony szkoleniowe. Odpowiednie dla siebie szkolenie wybierzesz spośród naszych ofert dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie liczby bonów niezbędnych do zapisu na wybraną usługę skontaktuj się z naszym biurem: 515-654-888